Онлайн аукціони з продажу різноманітних товарів через офіційний майданчик ТБ «Української універсальної біржі»

29 Окт от lsavto

Онлайн аукціони з продажу різноманітних товарів через офіційний майданчик ТБ «Української універсальної біржі»

Вже кілька років поспіль торгово-ресурсна біржа допомагає людям безперешкодно купувати конфісковані у банкрутів об’єкти. Таке майно, як нерухомість, різні види транспорту, ювелірні прикраси, одяг, електроніка та інші товари, можуть бути вилучені з власності боржників банків та банкрутів за суддів за несплату боргу кредиторам.

Раніше на ринку арештованого майна діяло державна електронна система, через яку проходили усі аукціони з реалізації цих товарів. Та з кожним роком кількість скарг людей все більше зростала. Часто відбувались випадки дискримінації, бюрократії, хабарництва та інших непрозорих схем, через які держава та кредитори не отримували усю суму з продажу, як це було заплановано. Громада вимагала від представників держави змінити цю ситуацію. Саме тому, Міністерство юстиції вирішило, що торги необхідно перевести до електронної біржі «УУБ», аби зробити ситуацію з ринком більш стабільною та прозорою.

Тепер торгова біржа «УУБ» дозволяє безперешкодно купувати людям та підприємствам різні об’єкти за умови чесної конкуренції, повної безпеки та ринкових цін на товари. Вже відтоді ситуація почала змінюватись та покращуватись, а бажаючих брати участь у торгах стрімко зросла. Тому можна з упевненістю сказати, що біржа є успішною та перспективною, адже це стало новим кроком до вирішення декількох проблемних питань щодо порушень законодавства. 

Що варто знати про перебіг торгів у системі торгової біржі «УУБ»?

В електронних торгах системи торгової біржі «УУБ» можуть брати участь лише учасники, які успішно пройшли етап реєстрації на офіційній сторінці біржі www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/. Також кожен учасник обов’язково повинен ознайомитися з правилами проведення онлайн аукціонів та встановленим регламентом електронного майданчика. Цих правил потрібно дотримуватись, адже фахівці з кібербезпеки слідкують за діями усіх учасників, аби мінімізувати випадків шахрайства та інших протизаконних дій. У разі, якщо ця ситуація відбулась – працівники біржі одразу ж виявлять це та заборонять цій людині й надалі проводити будь-які дії на сайті біржі.

Також є можливість зв’язатись з менеджерами системи, аби поставити йому питання щодо користування сайтом та підписанням різних паперів. Консультант люб’язно допоможе клієнтові вирішити усі виниклі питання у режимі 24/7.

отlsavto